USLU ÇOCUKLAR ŞİRİNLER’İ GÖRECEK
01 / 12 / 2013 10:02 | Görüntülenme : 116

USLU ÇOCUKLAR ŞİRİNLER’İ GÖRECEK

- USLU ÇOCUKLAR ŞİRİNLER’İ GÖRECEK - ŞİRİNLER KÖYÜ YENİMAHALLE’YE TAŞINIYOR...
- USLU ÇOCUKLAR ŞİRİNLER’İ GÖRECEK
- ŞİRİNLER KÖYÜ YENİMAHALLE’YE TAŞINIYORANKARA (İHA) - Yenimahalle Belediyesi tiyatro perdesini yepyeni çocuk oyunları ile minik tiyatro severler için açmaya devam ediyor. Cedric’in ardından şimdi de 7’den 70’e herkesin sevgilisi Şirinler, Yenimahalle’ye geliyor.
Çizgi filmin “Uslu birer çocuk olursanız belki şirinleri bile görebilirsiniz” repliği gerçek oluyor. Türkiye’de olduğu kadar dünyada da büyük ilgi gören minik kahramanlar, Yenimahalle’nin uslu çocukları için sahnede olacak.
ŞİRİNLER EĞLENDİRİRKEN ÖĞRETECEK
İlk gösterimi 08 Aralık da Yenimahalle Belediyesi 50. Yıl Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda sahnelenecek tek perdelik müzikli çocuk oyunu Şirinler, çocuklara güzel bir gün yaşatacak.
Yenimahalleli minikler, Belçikalı çizer Pierre Culliford'un hayat verdiği her biri farklı karaktere sahip şirinlerle buluşma fırsatı bulurken oyun sayesinde hem eğlenecek hem de öğrenecek.
Ücretsiz olarak sahnelenecek oyun, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 2 Ocak Perşembe tarihine kadar her Salı, Perşembe ve Pazar günleri 50. Yıl Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda yeniden sahnede olacak.
(AT-ÖK-Y)

01.12.2013 10:56:45 TSI
NNNN


Göster