25 Ekim 2013, Cuma 11:03 Toplam Okunma :

Muslera derbide oynayacak mı?

Muslera derbide oynayacak mı?

Galatasaray’ın Uruguay’lı file bekçesi Muslera’nın Fenerbahçe maçında oynayıp oynayamayacağı belli oldu.


Muslera’nın formasını giydiği Uruguay, 2014 Dünya Kupası Elemeleri play-off maçları kapsamında 13 Kasım’da Ürdün’le kaşrılaşacak. FIFA’nın “Maçlar farklı kıtadaysa kulüpler oyuncuyu beş gün önceden serbest bırakır” maddesinin olması, akıllara 10 Kasım’da oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray maçında yıldız kalecinin görev alıp almayacağı sorusunu getirdi.

Turu geçip 2014 Dünya Kupası’na katılmak isteyen Uruguay’ın Florya’da kamp yapacak olması, Muslera’nın Fenerbahçe derbisinde forma giyememe ihtimalini ortadan kaldırdı.


Galatasaray haberleri Muslera haberleri
Okuyucu Yorumları
Benzer Haberler
57 maçta şike!

57 maçta şike! Federbet Derneği hazırladığı raporunda, en fazla Kıbrıs Rum kesimi, İngiltere, Letonya, Litvanya, İsveç ve İtalya'daki maçlarda şike yapıldığını ileri sürdü.

Milli takımımızın grubunda şikeli maç

Milli takımımızın grubunda şikeli maç Hollanda polisinin yakalayıp konuşturduğu Avrupa maçlarında en büyük şike ayarlayıcısının itiraflarına göre milli takımımız da bulunduğu grupta yer alan Hollanda'nın Macaristan'ı 8-1 yendiği maçta şike var.

Şike davasında flaş gelişme!

Şike davasında flaş gelişme! Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, futbolda şike davasına ilişkin dosyayı yeniden Yargıtay 5. Ceza Dairesine gönderdi.  

Şike teklifi iddiası!

Şike teklifi iddiası! Arsenal ve Real Madrid'in eski futbolcusu Julio Baptista'nın başı dertte...

Mahkemeden flaş şike kararı

Mahkemeden flaş şike kararı Başkan Aziz Yıldırım ile diğer yöneticileri de içerisine alan ve kamuoyunda şike davası olarak lanse edilen dosya Yargıtay’ı beklerken, ilginç bir durum yaşandı. Kadıköy Sulh Ceza Mahkemesi, şike ve teşvik suçunun kulüp lehine işlenmesinden dolayı verilen idari para cezasını, yeterli delil bulunmamasından dolayı iptal etti.

Şike davasıyla ilgili flaş gelişme!

Şike davasıyla ilgili flaş gelişme! Yargıtay Başkanı Ali Alkan, şike davasıyla ilgili kararın yılbaşına kadar verileceğini düşündüğünü söyledi.

Merhaba
Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Bugün En Çok Okunan Haberler
Göster