Devran Çağlar’dan sarsıcı iddia
27 / 03 / 2012 11:29 | Görüntülenme : 322

Devran Çağlar’dan sarsıcı iddia

Devran Çağlar’dan sanat dünyasını birbirine katacak bir iddia; Ben Eşref Kolçak’ın reddettiği oğlu, Harun Kolçak’ın da ağabeyiyim!!!  

Yeşilçam’ın eski jönlerinden Eşref Kolçak’ın büyük oğlu Şeref Kolçak olduğunu iddia eden Devran Çağlar, “babam ergenlik dönemine girdiğimde yaptığım cinsel tercihimden ötürü beni fazlasıyla dışladı. Bana o dönemlerde “Ulan benim gibi bir adamın oğlu *bne olur mu? Bu bana yakışır mı?” diyerek baskı yapıyordu.

Ben de bir süre duygularıma engel olmayı denedim ama başaramadım. Bu bana verilmiş bir hissiyat bunu reddedemezdim. Babama hayatımı bu yönde yaşayacağımı söylediğimde çok sinirlendi ve beni hayatından çıkarttı.

20 senedir sanat camiasının içinde olmamıza rağmen babamla bir kez bile karşılaşmadık. Artık bu kırgınlığın bir an önce bitmesini istiyorum. Gerçek ailemin yanında olmak onlara doyasıya sarılmak istiyorum” dedi.

Aldığımız bu haberin ardından Eşref Kolçak ile telefonda bu haberi doğrulamak istedik.


Eşref Kolçak
Fakat Türk Sinemasının Eşref ağabeyi bize beklemediğimiz bir tepki vererek “Benim yıllarca emek vererek saygınlık yarattığım ismimi sakın ola ki *bnelerin isimleriyle yan yana koymayın” diyerek bizi azarladı.

Devran Çağlar ise “görüyorsunuz işte babam bana hala sinirli olduğu için sizi böylesine tersledi” dedi. Devran Çağlar’ın iddiaları sadece sözlerden ibaret de değil üstelik. Harun Kolçak ile aralarında ciddi benzerlikler olduğunu iddia eden Devran Çağlar bizimle paylaştığı bu fotoğraf ile bunu kanıtlamaya çalışıyor. Fikrimizi söylemek gerekirse aralarındaki benzerlik bizi fazlasıyla şaşırttı.


Harun Kolçak ile Devran Çağlar'ın Şaşırtan Benzerliği

Devran Çağlar, kendi yaşantısına saygı göstermeyen babası Eşref Kolçak’ın yüzünün Harun Kolçak tarafından da gülmediğini dile getirdi. Babam beni reddetti ve kardeşim Harun’un ona göre “adam gibi adam” olması için üzerine titredi. Fakat Harun’da Vejeteryan oldu, uyuşturucu kullandı, psikolojisi bozuldu bir ara saçlarını civciv sarısına boyattı vs.


Harun Kolçak
Nihayetinde 2 oğlundan da mutlu olamadı. Buradan sizin aracılığınızla babama bir mesaj göndermek istiyorum.

“- Babacığım, gel bu kırgınlığa bir son verelim. Hayatımızın son günlerinde beraber mutlu mesut geçirelim. Zaten senin de Yeşilçam’la ilgili isminin anıldığı falan da yok. Artık endişe duyacağın bir durum da kalmadı” diyerek röportajımızı sonlandırdı.

Biz de Devran Çağlar’ın bu çığlığına sessiz kalmak istemedik. Bu haberi siz değerli okuyucularımızla paylaşıp bir kamuoyu yaratmak istiyoruz.

Haber: Civan Serdengeçti


devran çağlar eşref kolçak harun kolçak
Göster