memcache baglanti hatasimemcache baglanti hatasi Sevdiği adam başkalarına pazarladı | Haber Seninle - Haber - Güncel Haberler
Sevdiği adam başkalarına pazarladı
29 / 11 / 2013 13:18 | Görüntülenme : 100

Sevdiği adam başkalarına pazarladı

Adana'da, sosyal paylaşım sitesinde tanıştığı kişinin içeceğine ilaç karıştırıp erkeklere pazarlamak istediği kadın, polisi arayarak fuhuş batağına düşmekten kurtuldu

Osmaniye'de yaşayan Zehra P. (22), sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta Adanalı M.Y. adlı şahıs ile tanıştı. Zehra P., bir süre sosyal paylaşım sitesi üzerinden arkadaşlık yaptığı Adana'daki M.Y.'nin yanına gelerek, birlikte yaşamaya başladı.

Yaklaşık 10 gün aynı evde kalan Zehra P., daha sonra erkek arkadaşı tarafından başka erkeklere pazarlanmak istendi. Ancak Zehra P. bu duruma karşı çıkarak, "Ben seni seviyorum, senin için buraya geldim, seninle evlenmek istiyorum" dedi.
Erkek arkadaşı ise para karşılığı genç kadını başka erkeklere pazarlamak istedi. Zehra P. buna karşı çıkınca M.Y., Zehra P.'nin içeceğine ilaç koymayı planladı.

MEYVE SUYUNA İLAÇ KOYDU

M.Y. mutfakta içine ilaç koyduğu meyve suyunu genç kadına verdi. Genç kadın, meyve suyundan birkaç yudum aldıktan sonra, M.Y.'nin lavaboya gitmesinden fırsat bularak evden kaçtı.

Merkez parka gelen Zehra P. hemen polisi aradı ve kendisinin alıkonulduğunu ileri sürdü. Bu arada polis gelinceye kadar, Zehra P. içtiği meyve suyunun etkisiyle kendinden geçmeye başladı. Polis olay yerine gelince kadını yarı baygın görünce sağlık ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, kadını Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Zehra P. başından geçenleri ayıldıktan sonra polise anlattı. Polis şimdi her yerde genç kadını pazarlamaya çalışan kişiyi arıyor.


Adana Osmaniye polis
Bugün En Çok Okunan Haberler
Göster